США грабежі магазинів в Америці

У Каліфорнії поліція не приїхала на виклик, де 70 мародерів грабували магазин під час заправки

Як повідомив власник закладу в Окленді, близько п’ятої години ранку до нього до магазину увірвалися десятки грабіжників, які одразу розпочали мародерство.

Менеджер зателефонував до поліції, але вони не відповіли на питання про розрахунковий час прибуття, оскільки цей виклик поставили до списку крадіжок із другим пріоритетом.

Цей номер у черзі означає, що на місці злочину немає підозрюваних. Надіслані відео переконали співробітників, коли грабіжники вже зникли. Сума збитків становила близько 100 тисяч доларів.

Каліфорнія, яка перебуває під керівництвом демократів, переживає кримінальну кризу: ліберали декриміналізували частину крадіжок, тому флешмоби з відновлення соціальної справедливості стали повсякденною справою.

Грабежі магазинів в США: Як поліція захищає власників магазинів

Ситуація з грабежами магазинів в США є складною і неоднозначною.

З одного боку, це дійсно є серйозною проблемою, яка завдає шкоди як власникам магазинів, так і покупцям. З іншого боку, існують різні причини цих грабежів, і не завжди поліція може ефективно запобігти їм.

Ось декілька способів, якими поліція в США намагається захистити власників магазинів:

  • Патрулювання: Поліцейські патрулюють райони, де часто відбуваються грабежі, намагаючись відлякувати злочинців.
  • Відеоспостереження: Встановлення камер спостереження в магазинах може допомогти поліції ідентифікувати злочинців.
  • Спеціальні групи: Деякі поліцейські департаменти мають спеціальні групи, які займаються розслідуванням грабежів магазинів.
  • Співпраця з власниками магазинів: Поліція співпрацює з власниками магазинів, щоб допомогти їм розробити заходи безпеки, які можуть запобігти грабежам.
  • Просвітницька робота: Поліція проводить просвітницьку роботу серед населення, щоб підвищити обізнаність про проблему грабежів магазинів і заохотити людей повідомляти про злочини.

Важливо зазначити, що:

  • Ефективність цих методів може варіюватися залежно від міста, штату та конкретного магазину.
  • Деякі люди вважають, що поліція не робить достатньо для захисту власників магазинів.
  • Інші вважають, що поліції слід зосередитися на більш серйозних злочинах.

Ситуація з грабежами магазинів в США потребує комплексного вирішення, яке буде враховувати інтереси всіх сторін.

Пограбування торгових центрів в Лос-Анжелесі , США

В Лос-Анджелесі зросла кількість нападів на дорогі магазини: протягом останніх двох тижнів було викрадено товарів на суму в мільйон доларів. Останній напад стався у вечір суботи, 12 серпня, у магазині «Нордстром», розташованому в Канога-Парку, де в той час перебували тисячі покупців. Злодії схопили з полиць дизайнерські сумки та одяг, а те, що не змогли відірвати від стійок, витягли разом з ними, все це відбувалося на очах у шокованих покупців.

Більше 30 осіб одночасно увірвалися до торговельного центру і за лічені хвилини винесли товарів на суму понад 300 тисяч доларів, змітаючи все з полиць. Зловмисники були в масках та худі, вони використали перцевий газ проти охоронця магазину, який призначений для захисту від ведмедів, – повідомив заступник начальника поліції Лос-Анджелеса Кріс Пітчер. Однак охорона зазвичай не втручається у дії грабіжників, оскільки використання зброї не входить до їх обов’язків, а роботодавці, як правило, не бажають, щоб працівники ризикували життям, намагаючись зупинити крадіжку товарів.

Того дня Моніка відвідала торговий центр. Вона увійшла до Нордстрому за хвилину після інциденту: «У магазині все було перевернуто, вішалки лежали на підлозі, речі були пошкоджені, і було ясно, що хтось пронісся, забираючи все на своєму шляху», — ділиться жителька Лос-Анджелеса. Моніка, як і багато хто інший, тепер замислюється перед тим, як йти до торгового центру, і надає перевагу онлайн-покупкам. У Каліфорнії все частіше трапляються пограбування за схемою «схопи та тікай». Викрадається все: від дорогих сумок і косметики до ліків. Міський голова засуджує такі дії як неприпустимі.

«Коли стаються інциденти, пов’язані з крадіжками та пограбуваннями, люди втрачають відчуття безпеки. Ніхто не має жити в страху, йдучи за покупками, а бізнеси не повинні боятися вести свою діяльність. Ми затримаємо винних, і вони будуть покарані,» — заявила Карен Басс на прес-конференції, присвяченій крадіжкам. Влада Лос-Анджелеса також оголосила про створення спеціальної групи, яка буде розслідувати кожен злочин і шукати грабіжників. Шерифи визнають, що у поліції багато роботи, описуючи резонансні випадки.