Чому люди не довіряють державі ? Тому що державу дискредитують українські гніди у яких нема совісті. Звісно, яка може бути совість у гнід.
Голова Херсонської районної адміністрації Михайло Линецький торік задекларував 46 тисяч гривень, які він та його син також Михайло отримали допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб.
Про це йдеться в декларації посадовця, оприлюдненій Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомив Центр публічних розслідувань.
Виплати ВПО для херсонських чиновников.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-636x1024.jpg)
В той час коли звичайні біженці з Херсонщини бьються в чергах в ЦНАПАХ намагаючись здати довідки для продовжування отримування допомоги ВПО херсонські чиновники отримують допомогу від держави як останні злидні що втекли голими від війни.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x689.jpg)
Також як дохід Михайло Линецький задекларував заробітну плату голови райадміністрації — 1 мільйон 294 тисячі 431 гривню й стипендію доньки — 24 тисячі 350 гривень.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x598.jpg)
Їздить він на Mitsubishi Pajero 2012 року випуску.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1024x769.jpg)
З нерухомості в родини:
- Житловий будинок Михайли Линецького площею 101,7 квадратного метра в селі Кохани Скадовського району Херсонської області.
- Земельна ділянка 5,3 сотки в тому ж селі, що також належить Михайлу Линецькому.
- Торгівельно-розважальний центр та готель площею 1 тисяча 196,8 квадратного метра в Херсоні та земельна ділянка 4,4 сотки там же.
- А також Михайло Линецький орендує житловий будинок у Херсоні.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-866x1024.jpg)
Готівкою Михайло Линецький та його дружина Тетяна зберігали 450 тисяч гривень, 7,5 тисячі доларів США та 6,8 тисячі євро.
![](https://www.gazeta.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1024x240.jpg)
Також донька посадовця зберігала 3,5 тисячі євро, а син — 3 тисячі.
Кому війна а кому мати рідна для херсонських чиновників
Раніше заступниця голови Херсонської обласної військової адміністрації Ольга Малярчук вказала в декларації за 2023 рік наявність у співвласності квартири в Миколаєві площею 54,6 квадратного метра, другим співвласником якої є її чоловік.
Дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації Інна Бутрій та її діти Данило й Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.
Родина керуючої справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Тетяни Турчини у 2023 році зареєструвала заощадження у вигляді 18,6 тисячі доларів США готівкою в самої посадовиці й 22 тисяч доларів в її чоловіка Валерія Турчина.
Заступник Херсонського міського голови Дмитро Шпорт у 2023 році отримував заробітну плату в трьох відомствах й взяв у користування квартиру.
Тим часом очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у 2023 році задекларував майно дружини Інни, яка не фігурувала у декларації за 2022 рік.
Заступник міського голови Херсона Віталій Бєлобров та його дружина отримали у 2023 році 21 тисячу гривень благодійної допомоги від Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, а також Світлана Бєлоброва отримала благодійну допомогу від «Благодійного фонду «Запорука» — 8 тисяч.