Голова Херсонської ради отримує допомогу як ВПО

Чому люди не довіряють державі ? Тому що державу дискредитують українські гніди у яких нема совісті. Звісно, яка може бути совість у гнід.

Голова Херсонської районної адміністрації Михайло Линецький торік задекларував 46 тисяч гривень, які він та його син також Михайло отримали допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться в декларації посадовця, оприлюдненій Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомив Центр публічних розслідувань.

Виплати ВПО для херсонських чиновников.

В той час коли звичайні біженці з Херсонщини бьються в чергах в ЦНАПАХ намагаючись здати довідки для продовжування отримування допомоги ВПО херсонські чиновники отримують допомогу від держави як останні злидні що втекли голими від війни.

Також як дохід Михайло Линецький задекларував заробітну плату голови райадміністрації — 1 мільйон 294 тисячі 431 гривню й стипендію доньки — 24 тисячі 350 гривень.

Їздить він на Mitsubishi Pajero 2012 року випуску.

З нерухомості в родини:

  • Житловий будинок Михайли Линецького площею 101,7 квадратного метра в селі Кохани Скадовського району Херсонської області.
  • Земельна ділянка 5,3 сотки в тому ж селі, що також належить Михайлу Линецькому.
  • Торгівельно-розважальний центр та готель площею 1 тисяча 196,8 квадратного метра в Херсоні та земельна ділянка 4,4 сотки там же.
  • А також Михайло Линецький орендує житловий будинок у Херсоні.

Готівкою Михайло Линецький та його дружина Тетяна зберігали 450 тисяч гривень, 7,5 тисячі доларів США та 6,8 тисячі євро.

Також донька посадовця зберігала 3,5 тисячі євро, а син — 3 тисячі.

Кому війна а кому мати рідна для херсонських чиновників

Раніше заступниця голови Херсонської обласної військової адміністрації Ольга Малярчук вказала в декларації за 2023 рік наявність у співвласності квартири в Миколаєві площею 54,6 квадратного метра, другим співвласником якої є її чоловік.

Дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації Інна Бутрій та її діти Данило й Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.

Родина керуючої справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Тетяни Турчини у 2023 році зареєструвала заощадження у вигляді 18,6 тисячі доларів США готівкою в самої посадовиці й 22 тисяч доларів в її чоловіка Валерія Турчина.

Заступник Херсонського міського голови Дмитро Шпорт у 2023 році отримував заробітну плату в трьох відомствах й взяв у користування квартиру.

Тим часом очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у 2023 році задекларував майно дружини Інни, яка не фігурувала у декларації за 2022 рік.

Заступник міського голови Херсона Віталій Бєлобров та його дружина отримали у 2023 році 21 тисячу гривень благодійної допомоги від Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, а також Світлана Бєлоброва отримала благодійну допомогу від «Благодійного фонду «Запорука» — 8 тисяч.

Кирило Бойко