Роза Водницька, комунальниця з Новотроїцького на Херсонщині, здавала росіянам земляків і стала окупаційною старостою

Роза Водницька, мешканка Новотроїцького Генічеського району Херсонщини, однією з перших перейшла на бік ворога і активно здавала окупантам патріотично налаштованих до України земляків.

За це її призначили окупаційною старостою Новотроїцького і сіл Захарівка і Благовіщенка. На цій посаді вона допомагає голові місцевої окупаційної адміністрації Євгенії Кузьменко, яка останнім часом майже не з’являється в громаді і переважно відпочиває на своїй «исторической Родине» – Росії.

Про це з посиланням на окупаційні пабліки і власні джерела повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Днями окупаційний телеканал «Таврия» випустив сюжет, в якому «глава» селища Новотроїцьке і сіл Захарівка і Благовіщенка розповідає про те, як загарбники «дбають» про місцевих мешканців, завозячи їм крадене на шахтах Донецької області вугілля. В цьому сюжеті жінку назвали «Роза Возницкая». 

Як з’ясував ЦЖР, насправді її звати Водницька Роза Василівна. Остання її посада – начальниця дільниці №4 з благоустрою Новотроїцького житлово-комунального підприємства.

В останній поданій їй декларації за 2020 рік вказано, що вона володіє земельною ділянкою площею 4,6 га в Новотроїцькому. Вона не задекларувала жодних заощаджень і єдиним джерелом свого доходу вказала лише зарплату – майже 155 тисяч гривень за весь 2020 рік. 

​У 2019 році Роза Водницька отримала почесну грамоту Херсонської облдержадміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку ЖКГ Херсонщини та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення».

«Роза Водницька завжди була гнилою і любила облизувати будь-яке керівництво. Вона однією з перших у Новотроїцькому побігла прислужувати росіянам, показувала їм де живуть патріотично налаштовані до України люди, адже вона багатьох тут знала. За це окупанти дали їй посаду в «адміністрації», – розповіли ЦЖР мешканці Новотроїцького.

За їхніми словами, Роза Водницька стала правою рукою Євгенії Кузьменко, масажистки-гауляйтерки Новотроїцької громади. Сама Кузьменко останнім часом не часто буває в Новотроїцькому і переважно відпочиває в Росії. 

Як повідомляв ІРС-Південь, нещода​вно Євгенія Кузьменко вирушила до Сахаліну, р​озташованому майже в 10 тисяч кілометрах від Новотроїцького на «підвищення кваліфікації».

Там вона бере участь у російському проєкті «Школа мерів», під час якого нібито навчатиметься керувати окупованою громадою.

Однак судячи з оприлюднених нею фотографій з Сахаліну, колишня масажистка там відпочиває і насолоджується природою